Boutique Anila

Bulevardi ''18 Shtatori'',Perballe Pallatit te Sportit ,Gjirokaster ,Albania

Përshkrimi i biznesit:

Ofert e re Rezervo

Boutique Anila ne Bulevardin 18 Shtatori ku mund te ndaloni te shikoni modelet me te fundit te veshjeve per femra.
Moda me e fundit per femra , ku te ne do gjeni jo vetem cmime konkuruese por edhe cilsine me te mire .
Jum mund te provoni fustane mbremjesh dhe per perditshmeri me matrelial pambuku .
Bluza dhe xhinse nga te gjitha llojet
Boutique Anila i vetmi dyqan ku ju mund te gjeni ate qe doni .
Ju mirpresim !!

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

08:00-16:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: