Dyqane

Bulevardi ''18 Shtatori'',Perballe Pallatit te Sportit ,Gjirokaster ,Albania
Hours: Open today 08:00-16:00

Boutique Anila ne Bulevardin 18 Shtatori ku mund te ndaloni te shikoni modelet me teRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Blv."18 Shtatori " Gjirokastër Albania
Hours: Open today 08:00 - 14:00
+355 084 26 81 26

DEVOLLI SHOES nje nga dyqanet e vetme ne te gjithe qytetin e Gjirokastres qe ofronRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rr. 18 Shtatori, Rreth Stadiumit Subi Bakiri Gjirokaster Albania
Hours: Open today 09:00 - 21:00
+355 069 55 65 755

M&D dyqan dhe servis celularesh . Ne M&D do te gjeni celularet me te funditRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •