Boutique Anila

Bulevardi ''18 Shtatori'',Perballe Pallatit te Sportit ,Gjirokaster ,Albania

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Shopping

Boutique Anila ne Bulevardin 18 Shtatori ku mund te ndaloni te shikoni modelet me te fundit te veshjeve per femra.
Moda me e fundit per femra , ku te ne do gjeni jo vetem cmime konkuruese por edhe cilsine me te mire .
Jum mund te provoni fustane mbremjesh dhe per perditshmeri me matrelial pambuku .
Bluza dhe xhinse nga te gjitha llojet
Boutique Anila i vetmi dyqan ku ju mund te gjeni ate qe doni .
Ju mirpresim !!

 

Adresa: Bulevardi ”18 Shtatori”,Perballe Pallatit te Sportit ,Gjirokaster ,Albania

f
Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Open
8:30 AM - 2:30 PM
5:00 PM - 9:00 PM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: