M&D

Rr. 18 Shtatori, Rreth Stadiumit Subi Bakiri Gjirokaster Albania
+355 69 55 65 755

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Shopping

M&D dyqan dhe servis celularesh .
Ne M&D do te gjeni celularet me te fundit gjithashtu ofrojme servis celularesh per te gjitha llojet
Ne dyqanin tone mund te gjeni dhe aksesore per celulare ,kellef mbrojtes ,bateri cel ,karikues etj
Riparemie te shpejta dhe sherbim cilesore.
Ne ju mirpresim!!

Adresa: Rr. 18 Shtatori, Rreth Stadiumit Subi Bakiri Gjirokaster Albania

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Open: 09:00 - 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: