M&D

Rr. 18 Shtatori, Rreth Stadiumit Subi Bakiri Gjirokaster Albania
+355 69 55 65 755

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Shopping

M&D dyqan dhe servis celularesh .
Ne M&D do te gjeni celularet me te fundit gjithashtu ofrojme servis celularesh per te gjitha llojet
Ne dyqanin tone mund te gjeni dhe aksesore per celulare ,kellef mbrojtes ,bateri cel ,karikues etj
Riparemie te shpejta dhe sherbim cilesore.
Ne ju mirpresim!!

Adresa: Rr. 18 Shtatori, Rreth Stadiumit Subi Bakiri Gjirokaster Albania

Web f Insta

Orari:

Open: 09:00 - 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Boutique Anila

Bulevardi ''18 Shtatori'',Perballe Pallatit te Sportit ,Gjirokaster ,Albania

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Shopping

Boutique Anila ne Bulevardin 18 Shtatori ku mund te ndaloni te shikoni modelet me te fundit te veshjeve per femra.
Moda me e fundit per femra , ku te ne do gjeni jo vetem cmime konkuruese por edhe cilsine me te mire .
Jum mund te provoni fustane mbremjesh dhe per perditshmeri me matrelial pambuku .
Bluza dhe xhinse nga te gjitha llojet
Boutique Anila i vetmi dyqan ku ju mund te gjeni ate qe doni .
Ju mirpresim !!

 

Adresa: Bulevardi ”18 Shtatori”,Perballe Pallatit te Sportit ,Gjirokaster ,Albania

f

Orari:

Open
8:30 AM - 2:30 PM
5:00 PM - 9:00 PM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

DEVOLLI SHOES

Blv."18 Shtatori " Gjirokastër Albania
+355 84 26 81 26

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Shopping

DEVOLLI SHOES nje nga dyqanet e vetme ne te gjithe qytetin e Gjirokastres qe ofron kepucet me cilesore per meshkuj pr edhe me cmimet me konkuruese ne treg.
Tek ne do te gjeni kepuce kryesisht per meshkuj te te githa llojeve dhe per te gjitha stinet .
Gjeni rehatine me kepucet e DEVOLLI SHOES por dhe kurseni .
Kepuce te importuara por dhe prdoukte shqipetare.
Ne ju mirpresim !!

 

Adresa: Blv.”18 Shtatori ” Gjirokastër Albania

f

Orari:

08:00 - 14:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: